Záleží nám na kvalitě Vašeho veřejného prostoru

//Záleží nám na kvalitě Vašeho veřejného prostoru

Záleží nám na kvalitě Vašeho veřejného prostoru

Postupně v našem městě dochází k revitalizaci sídlišť. V tomto období jsme prosadili vybudování parkoviště na Panských polích, nebo opravy některých komunikací, převážně na sídlišti Vora. V současné době se připravuje vybudování nových parkovacích stání na sídlišti Plzeňská.

Co však vnímáme jako největší problém, je stav sídliště Úšovice, kde objekt bývalé Luny budí největší pohoršení. V uplynulých letech jsme opakovaně jednali s vlastníkem objektu, který se snažil vždy včas zareagovat a objekt zabezpečil. Za nutné však považujeme jeho brzkou opravu. Projekt současného vlastníka počítá s obchody v parteru a s byty v horních patrech (v závislosti na zachování současné podlažnosti, nebo její navýšení). S tím souvisí například i rozšíření parkoviště mezi Lunou a Uralem. Právě v tomto se musí angažovat město. Proto chceme prosadit tuto vyvolanou investici a vybudovat dostatečné parkovací kapacity pro občany Úšovic a nadále jednat s vlastníkem o včasné rekonstrukci objektu i obnovu veřejného prostranství v nejbližším okolí.

By |2018-09-14T16:52:26+00:00Září 14th, 2018|BLOG|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Záleží nám na kvalitě Vašeho veřejného prostoru

About the Author: