Pirátská posádka pro kulturní komisi hlásí: naloděno!

Právě vyplouváme! Pirátská část ve složení Markéta Monsportová, Lukáš Jadlovský a Martin Sasko vstoupila 4. února 2019 do služeb posádky na jedné z lodí městské samosprávy ->>> kulturní komise.

Kapitánem lodi kulturní komise byl zvolen pan Jaromír Bartoš a celá posádka se hned pustila do příprav na vyplutí. Čeká nás 4leté společné dobrodružství, na které se pirátská část posádky (a věříme, že i ostatní členové) moc těší.

Jaký bude foukat vítr, jak budou napnuté plachty, kam všude nás zavedou (kulturní) proudy a jaké nové kapitoly v lodním deníku napíšeme, vás budeme samozřejmě informovat. Kdybyste chtěli být “přímo na palubě”, zveme vás na všechna jednání komise, protože jsou samozřejmě veřejně přístupná.

Dnes jen nejdůležitější připomínka pro ty z vás, kdo chtějí aktivně plout ve vodách mariánskolázeňské kultury: uzávěrka příjmu projektů do fondu kultury pro rok 2019 jen už tenhle pátek 8. února 2019! Detaily najdete tady: https://www.muml.cz/mesto-a-jeho-sprava/investice-a-rozvoj/fondy/fond-kultury/

Tak zase někdy, někde (třeba na jedné z mnoha kulturních akcí, které tenhle rok v Mariánkách budou) ahooooooj!

Za pirátskou část posádky sepsal Martin Sasko

Piráti Mariánské Lázně