Rekonstrukce technologie chlazení a ledové plochy na zimním stadionu

Jedním z největších pirátských projektů byla velká rekonstrukce technologie chlazení a ledové plochy na zimním stadionu v Mariánských Lázních. Přípravy projektu běžely již od roku 2016, kdy se ukázalo, že je třeba vyměnit celou chladící desku pod ledovou plochou včetně zastaralé technologie čpavkového chlazení.

Celková rekonstrukce otevřela možnost kompletní výměny plexiskel a mantinelů, kterou jsme podpořili.  Díky výborné práci a spolupráci úředníků, projektantů a samotného dodavatele stavby se tento záměr vydařil.

Nová technologie nejen šetří nemalé finanční prostředky na provozních nákladech, ale je i šetrnější vůči životnímu prostředí. Obyvatele Tyršovy a Luční ulice už nikdy nebude obtěžovat zápach čpavku, který se při poruchách vydával na průzkum okolí.

Slavnostní otevření novodobého zimního stadionu posvětil  19.10.2019 a žákovský zápas mezi HC Mariánské Lázně a HC Energie Karlovy Vary.

Celkové náklady na tento projekt byly 37 mil. Kč. Radnice pod pirátským vedením na tuto akci dokázala získat dotaci v celkové výši 19 562 969 Kč! Tak vypadá odpovědné hospodaření v podání Pirátů.

Nejnovější příspěvky…