Podpoř piráty v Mariánských Lázních

Líbí se Vám naše práce, máte chuť nám nějakým způsobem vyjádřit podpořit či pomoc s prací?

Reklamní prostor

Máte nějaké vhodné místo pro náš plakát, leták, plachtu, noviny a rádi byste nám ho poskytli? Tak neváhejte a ozvěte se naší koordinátorce Lucii Trčkové, která zařídí vše potřebné tak, aby se tam naše materiály objevily.

Finanční podpora

Chtěli byste podpořit Pirátskou stranu finančním příspěvkem v její činnosti? Pak ideálně převodem na transparentní účet. Formulář pro dárce naleznete na adrese https://dary.pirati.cz/.

Dobrovolná pomoc

O co jde? Především to nejjednodušší a to pomáhání s šířením pirátských myšlenek, bavit se s lidmi o naší práci, sledovat co děláme a vzájemně komunikovat. 

Dále nám třeba můžete pomoc s kampaní, roznosem letáků a novin atd. Pokud máte zájem stát se dobrovolníkem, kontaktujte krajské koordinátorky

Lucie TrčkováAnežka Pulkrtová

Podpoř Piráty v Karlovarském kraji

Rádi byste podpořili piráty a nejste z Mariánských Lázní či přilehlého okolí? Pro všechny jsou možnosti stejné, ať jste odkudkoli. Pro všechny z Karlovarského kraje platí stejné kontaktní údaje jako v Mariánských Lázních. Stačí kontaktovat naše krajské koordinátory a ti s vámi vše potřebné zařídí.

Lucie TrčkováAnežka Pulkrtová

Podpoř Piráty v Česku

Piráty můžete samozřejmě kontaktovat kdekoli v České republice. Naše strana je aktivní napříč celou republikou. Najděte si svůj region na adrese https://www.pirati.cz/regiony/ a kontaktujte místního koordinátora.

Podpořit nás můžeš také nakupem v Pirátském obchodě, kde naleznete vše pirátské na jednom místě.

 

Piráti Mariánské Lázně