Piráti podporují…

Podpora kultury

Kultura a její transparentní financování  je jedna z našich priorit. Jsme hrdí na to, že se v Mariánských Lázních podaří každý rok uspořádat přes sto kulturních akcí pro všechny věkové kategorie.

Podpora sportu

Na sportu jsme za těch 8 let ve vedení radnice opravdu zamakali! Začátky nebyly nejlehčí a bylo třeba přesvědčit řadu lidí, že to jde i jinak, tedy otevřeně po pirátsku. Prioritou jsou pro nás děti a podpora jejich rozvoje.

Podpora přírody

Nezapomínáme na to, co dělá tuto lázeňskou perlu místem, do kterého se každý rád vrací. Je to naše nádherná příroda a všudypřítomná voda. O takové bohatství je ale potřeba se náležitě starat a my si to uvědomujeme.

Podpora Rodin s dětmi

Základem rozvoje každého města jsou jeho lidé. Je důležité, aby lidé viděli ve městě nejen svoji budoucnost, ale především budoucnost svých dětí. Proto je jednou z našich hlavních priorit zajistit v našem krásném městě optimální prostředí pro kvalitní život.

Podpora seniorů

Je pro nás samozřejmostí podpořit dle možností místní seniory a zajistit jim lepší podmínky pro žití v Mariánských Lázních. Piráti podporují důstojné stáří.

Podpora podnikatelů

Podnikání v Mariánských Lázních je a vždy bylo založeno zejména na lázeňství a turismu. Piráti podporují zdravé podnikatelské prostředí v Mariánských Lázních.